E-školenie: Povinnosti v odpadovom hospodárstve - ukážka ZADARMO

Čo všetko so sebou priniesol nový zákon o odpadoch a jeho vyhlášky? Ako sa zmenili evidencie a hlásenia? Aké sú nové povinnosti? 

BONUS: Pozrite si ukážku nášho e-školenia úplne ZADARMO a získate nový Evidenčný list odpadov - spolu s komentárom

E-školenie: Povinnosti firiem a obcí v odpadovom hospodárstve

Ako sa zmenil zákon o odpadoch, evidencie a hlásenia od 1.1.2016? Aké nové povinnosti prišli s novými vyhláškami k zákonu o odpadoch?

Nechce sa Vám cestovať na školenie a počúvať naraz niekoľkohodinový výklad zákona, z ktorého si aj tak veľa nezapamätáte? Alebo sa k svojim problémom v diskusii nedostanete kvôli množstvu účastníkov, či nemáte odvahu sa na ne spýtať?

Splňte si vaše povinnosti a vyhnite sa novým vysokým sankciám

Sami to dobre poznáme. Aj my sme sa v minulosti takýchto školení zúčastnili, no vždy sme sa utvrdili, že nám takáto forma veľmi nevyhovuje a zo školenia sme odchádzali akurát tak s hlavou plnou otázok, ktoré sme si museli doštudovať sami. K praktickým veciam, či našim otázkam sme sa ani nedostali.

Ak by ste to chceli zvládnuť všetko sami, zákon o odpadoch a jeho vyhlášky majú cca. 400 strán textov. Nebolo by však jednoducho lepšie dozvedieť sa efektívne a moderne všetko potrebné z pohodlia domova či práce?

Máme pre Vás lepšie riešenie

Naše e-školenie o odpadoch Vám môže ušetriť čas, previesť Vás zmenami a novinkami. Využiť môžete automatické testy a Vaše konkrétne problémy môžete s nami konzultovať 2 mesiace od začiatku školenia.

Spolu s e-školením získate komentovaný zákon a vyhlášky, všetky potrebné evidencie, hlásenia, vzory dokumentov, či VZN v programe word a excel s pomôckami a tipmi s praxe.

Čo o našom e-školení o odpadoch povedali?

S e-školením som ešte nemala skúsenosť. Predtým som absolvovala hlavne školenia s osobnou účasťou. E-školenie je bez pochyby aspoň pre mňa dobra skúsenosť a bola som spokojná. Za najlepšie považujem asi zrozumiteľné komentáre pri výklade zákona a vecné odpovede na e-mailové dotazy. Vaše e-školenie mi veľmi pomáha aj pri vypracovaní internej dokumentácie v zmysle nového zákona, nie je potrebné toľko listovať vo vyhláškach a zákone.

Jana BočkayováNemocnica Poprad, a.s., manager ochrany osobných údajov a ŽP

Vyhovuje mi táto forma školenia, nestrácala som čas nepodstatnými vecami. Určite sa budem k jednotlivým témam vracať a využívať ich vo svojej práci. Uvítala som e-školenie, po skúsenosti s iným produktom (POH) som sa hneď rozhodla pre túto formu školenia. Školeniu som sa venovala vtedy, keď som na to mala čas. Za najlepšie považujem to, že vzhľadom na rozsiahlosť zákona som sa venovala hlavne tomu, čo určite budem potrebovať a zároveň, že neprehliadnem povinnosti zo zákona.

Oľga Moťovská Mesto Pezinok

Pred kúpou e-školenia o odpadoch mi bránila osobná ješitnosť, myslela som si, že všetko zvládnem sama. Keď som zistila, že si sama neporadím, tak som bola na jednodňovom školení, kde sa viac menej čítal zákon. Došlo mi, že potrebujem "praktické vysvetlenie". Našla som 5 denný seminár, ktorý sľuboval vysvetlenie zákona na praktických príkladoch, neodradila ma ani cena okolo 1000 €. Bola som veľmi sklamaná, pretože nebol uvedený ŽIADEN príklad, zase sa teoretizovalo. Tu už som sa dokonca cítila podvedená. Vaše e-školenie mi pomohlo alebo pomáha (zatiaľ len stále študujem) v tom, že je rozdelené do tematických celkov, ako aj to rozdelenie na témy a zhrnutia, farebne rozlíšené komentáre a pokuty.

Jana LukáčováVARIANT ALFA s.r.o., Košice

S Tomášom Schabjukom sa osobne poznáme už niekoľko rokov od obdobia kedy pracoval pre spoločnosť zaoberajúcu sa zberom a zhodnocovaním odpadov. Keď vznikla firma Odpadový hospodár s.r.o. vedel som, že nejde iba o ďalšiu poradenskú spoločnosť, ktorá vypracuje povinné dokumenty „od stola“, ale za jej prácou sú praktické skúsenosti. Nový zákon o odpadoch je zložitý a povinným osobám a pôvodcom odpadu prináša množstvo zmien. Preto keď sa na trhu objavila nová služba, e-školenie k zákonu o odpadoch, neváhali sme a ponúkli sme toto školenie našim klientom. Verím, že sa stane užitočnou pomôckou a pomôže zorientovať sa v tejto problematike dotknutým subjektom. Zvlášť oceňujem, že súčasťou školenia sú aj elektronické bonusy a možnosť osobných konzultácií, ktoré sú pri tak zložitej téme určite potrebné. Nové e-školenie k zákonu o odpadoch môžem iba odporučiť tak ako sme ho odporučili aj našim klientom.

Michal SebíňNATUR-PACK, a.s. - riaditeľ spoločnosti

Pri rozhodovaní o kúpe e-školenia mi pomohla ukážka zadarmo. Školenie môžem odporúčať. Pomohlo mi lepšie pochopiť nový zákon, pretože tam boli vlastnými slovami vysvetlené jednotlivé paragrafy, čo sa pod tým konkrétne rozumie. Za najlepšiu časť školenia považujem 7. kapitolu o obaloch a odpadoch z obalov. A tiež aj výborne zakomponované sankčné pokuty.

Radoslav GontTatranská mliekareň, a.s., Energetika a životné prostredie

Pri kúpe e-školenia mi bránili najskôr všeobecné skúsenosti s predchádzajúcimi školeniami. A porovnanie kvalita - cena - vzdialenosť - časová náročnosť. E-školenie určite pomohlo i s možnosťou diskusie. Za výborné považujem poskytnutie nových tlačív, výklad zákona a pod. Vylepšil by som možno podávanie výkladov, ešte jednoduchšie, ako sa horí viac po lopate.

Miloslav KovarčíkMyjava

V čom Vám e-školenie pomôže?

Ušetrí Vám čas - študujete len to čo potrebujete a kedy chcete

Sekcia: pozor na kontroly

Odpadový kalendár

Otestujete si vedomosti

Vaše konkrétne problémy môžete s nami konzultovať 2 mesiace

Získate nové evidencie, hlásenia, vzory dokumentov, či VZN

Nemusíte nikam cestovať, všetko prebieha online

Prístup do členskej sekcie

100 % garancia vrátenia peňazí, ak sa Vám školenie nebude páčiť

 

Pre koho je školenie určené?

Školenie je cielené pre 3 samostatné skupiny: firmy, obce a zber a spracovanie odpadov. Po objednaní e-školenia získate prístup do členskej sekcie, kde si môžete študovať, sťahovať a využívať všetky dokumenty.

Koľko stojí e-školenie?

Cena e-školenia je 100 € pre obce a 150 € pre firmy plus DPH, čo je cena, ktorú získate za predaj pár ton zberového papiera, či železa. V cene navyše získate prístup do členskej sekcii, vzorové dokumenty, testy a dvojmesačné konzultácie úplne ZADARMO ako aj komentovaný zákon o odpadoch.

K e-školeniu máte možnosť objednať si aj ročné printové predplatné mesačníka Odpadové hospodárstvo za cenu 29 € plus DPH. Mesačník vydáva spoločnosť PROPERTY & ENVIRONMENT s. r. o.

Firmy
150 € bez DPH
e-školenie s bonusom: Pozor na kontroly
Testy
Odpadový kalendár
Konzultácie
Vzorové dokumenty
Prístup do členskej sekcie
Komentár k zákonu o odpadoch
Obce
100 € bez DPH
e-školenie s bonusom: Pozor na kontroly
Testy
Bonusy
Konzultácie
Vzorové dokumenty, vrátane VZN
Prístup do členskej sekcie
Komentár k zákonu o odpadoch
Zber a spracovanie
150 € bez DPH
e-školenie s bonusom: Pozor na kontroly
Testy
Odpadový kalendár
Konzultácie
Vzorové dokumenty
Prístup do členskej sekcie
Komentár k zákonu o odpadoch

Máte obavy či e-školenie stojí zato?

Obávate sa, či Vám forma školenia bude vyhovovať? Ponúkame Vám 100 % garanciu vrátenia peňazí, ak sa rozhodnete ukončiť naše e-školenie do 14 dní od jeho začiatku z akéhokoľvek dôvodu. Stačí nám napísať, že školenie nesplnilo Vaše očakávanie a peniaze Vám vrátime späť. Sami sa rozhodnite, či Vám táto forma e-školenia vyhovuje.

Často kladené otázky k e-školeniu

 • 1

  Môžem si školenie len tak vyskúšať?

  Áno a dokonca úplne ZADARMO. Stačí si v prihlasovacom formulári napísať Vaše meno a e-mail a hneď sa dostanete k ukážkovej členskej sekcii, ako aj k BONUSU.
 • 2

  V čom mi Vaše e-školenie pomôže?

  Ušetrí Vám čas a získate prehľad zmien a povinností z nových vyhlášok. Najdôležitejšie sú prakticky spracované nové evidencie, hlásenia, vzory žiadostí o nové súhlasy, VZN a oveľa viac. Navyše všetko v komentovanom znení a v programoch word a excel.
 • 3

  Prečo by som mal absolvovať školenie a je pre mňa vhodné?

  Ak sa nevenujete odpadom, či obalom tak ho samozrejme nepotrebujete. Ak sa im však venujete, mení sa kopec vecí aj pre Vás. Od samotného zákona, vyhlášok, či sankcií až po evidencie a súhlasy.
 • 4

  Čo mi hrozí, ak nebudem ovládať nový zákon o odpadoch?

  Z praktickej stránky budete využívať staré a neaktuálne evidencie a hlásenia, nebudete mať pravdepodobne vybavené potrebné súhlasy a najväčšie problémy a možné sankcie budú spojené zrejme s úplne novou úpravou pre obaly, neobaly, pneumatiky, batérie, či elektroodpady.
 • 5

  Môžeme s Vami diskutovať naše otázky?

  Áno, samozrejme. K školeniu poskytujeme 2 mesiace konzultácií v cene. Môžete sa nás pýtať na Vaše konkrétne otázky.
 • 6

  Aké vzorové dokumenty dostanem?

  Dokumenty sú spracované samostatne pre obce a samostatne pre firmy, každý čo potrebuje. Kompletný zoznam získate po prihlásení sa do ukážkovej členskej sekcii.
 • 7

  Kedy je termín školenia?

  Potešíme Vás, termín si vyberiete vy sami, tak ako Vám to vyhovuje. Školenie prebieha online formou e-mailových správ. Raz za týždeň sa Vám sprístupní daná časť školenia spolu s vzorovými dokumentmi podľa danej časti.
 • 8

  Kde môžem školenie študovať?

  Kde len chcete. V práci, doma, na chate, či na dovolenke. Je na Vás kde a koľko sa budete venovať školeniu.
 • 9

  Ako si môžem školenie objednať?

  Školenie si môžete objednať cez objednávkový formulár na tejto stránke. Jednoducho vyplníte osobné, resp. firemné, či obecné informácie, vyberiete si druh školenia a potvrdíte objednávku.
 • 10

  Čo je to 100 % garancia vrátenia peňazí a ako sa môže uplatniť?

  Garanciu vrátenia peňazí poskytujeme každému, kto zistí že sa mu naše školenie nepáči, resp. čakal niečo iné a daná forma mu nevyhovuje. Stačí ak nám do šiestich dní od spustenia školenia jednoducho napíšete e-mail, v ktorom nás požiadate o ukončenie školenia a vrátenie peňazí. Bez udania dôvodu, len tak.
 • 11

  Kedy dostanem vzorové dokumenty?

  Vždy spolu s danou časťou. Každý týždeň sa sprístupní jedna časť a spolu s ňou dané dokumenty.
 • 12

  Načo sú dobré testy k e-školeniu?

  Testy sú vynikajúci doplnok k školeniu, kde si môžete overiť a doplniť nové povinnosti a fakty. Každá časť má svoj test. Samozrejme ak nechcete, nemusíte si ho vypracovať. Je to len na Vás, no my Vám to odporúčame.
 • 13

  O čom je časopis Odpadové hospodárstvo a kto ho vydáva?

  Je to mesačník o dianí v odpadovom hospodárstve a vydáva ho spoločnosť PROPERTY & ENVIRONMENT s. r. o., ktorá prevádzkuje aj stránku www.odpady-portal.sk. Po dohode s vydavateľom ho poskytujeme preto, lebo si myslíme že je hodný jeho kúpy. Jeho objednaním získate ročné predplatné printového časopisu, ktorý sa bežne nepredáva. Aj vydavateľ ho poskytuje len v balíku s online prístupom v cene 99 € plus DPH. S naším e-školením môžete získať jeho tlačovú verziu len za 29 € plus DPH.

E-školenie: Povinnosti v odpadovom hospodárstve - ukážka ZADARMO

Čo všetko so sebou priniesol nový zákon o odpadoch a jeho vyhlášky? Ako sa zmenili evidencie a hlásenia? Aké sú nové povinnosti? 

BONUS: Pozrite si ukážku nášho e-školenia úplne ZADARMO a získate nový Evidenčný list odpadov - spolu s komentárom