Pozývame Vás na webinár ZADARMO 

Ako evidovať odpady v aplikácii ELO.sk

 

3x ZADARMO + záznam

WEBINÁRE SA BUDÚ KONAŤ:

Pondelok 5.2.2024 o 9:00 

Štvrtok 15.2.2024 o 9:00

Piatok 16.2.2024 o 9:00

Webináre sa budú nahrávať, záznam bude k dispozícii.

Prečo sa registrovať?

Ukážeme si ako vyzerá prostredie odpadovej aplikácie ELO.sk. Dozviete sa, ako si aj Vy sami môžete pomôcť pri evidovaní Vašich odpadov. Taktiež si ukážeme možnosti a vychytávky, o ktorých ste možno ani nevedeli.

Webináre sú 3. Každý bude zameraný vždy na konkrétne využitie a vychytávky, ktoré v aplikácii máme.

Ak Vám nevyhovuje termín, nevadí. Ak ste webinár nestihli, po prihlásení Vám pošleme link na záznam.

Čo sa dozviete na webinároch?

  • Pondelok 5.2.2024 o 9:00
    Ako vytvoriť evidenciu, hlásenie, ako si pri tom pomôcť funkciami dvojzáznam a automat a ako jednoducho využiť pre prácu funkciu Import. Všetko zamerané na držiteľa odpadov, najmä firmy a obce. Ukážeme si aj novinku v aplikácii na čo používať finálne kódy nakladania a ako sa to robí.
  • Štvrtok 15.2.2024 o 9:00
    Funkcie špeci pre obce, ako vypočítať mieru triedenia komunálnych odpadov a ako Vám to sama a priebežne počíta naša aplikácia ELO.sk. Ukážeme si novinky v aplikácii ako sú Ročný výkaz o KO, či generovanie nového tlačového výstupu o miere triedenia KO. Pozrieme sa aj na evidovanie odpadov na zbernom dvore.
  • Piatok 16.2.2024 o 9:00
    Ako importovať údaje z váhového systému, vážne lístky, prevádzkový denník, ako môže pomôcť odberateľ odpadu svojmu zákazníkovi a vytvoriť hlásenie, či využitie štatistík v praxi. Teda všetko z pohľadu profi firmy na zber, či spracovanie odpadov.

Webinárom Vás bude sprevádzať Ing. Tomáš Schabjuk

Spolu sa pozrieme na to, ako by mala čo najlepšie vyzerať evidencia a ročné Ohlásenie a ako Vám k tomu pomôže naša aplikácia ELO.sk

Webináre sú ZADARMO

Srdečne Vás pozývame, webináre budú ZADARMO. Ak ste webinár nestihli, po prihlásení Vám pošleme link na záznam.

Nižšie je potrebné zanechať nám na Vás e-mail, aby sme Vám vedeli poslať deň vopred link na online stretnutie. Prihlásiť sa stačí raz a my Vám pošleme info o každom webinári.