293 zmien v zákone o odpadoch a kopec vo vyhláškach

 

Ako zvládnuť odpadový guláš?

 

Posledná streda v mesiaci bude po novom odpadová streda. Uvidíme sa na školení v Pezinku?

Zaoberáte sa vo Vašej firme odpadmi a neviete ako ich po novom evidovať a ohlasovať na úrady? Máte obavy či realizujete všetky povinnosti firmy v odpadovom hospodárstve? Neviete čo z 293 zmien v zákone sa týka práve Vás?

Ak áno, tak práve pre Vás sme pripravili diskusno - workshopové školenia, na ktorých sa všetko praktické dozviete. Ak však čakáte, že to bude ďalšie z klasických školení s monológom o zákone o odpadoch, tak túto stránku rýchlo zatvorte, to u nás nenájdete.

A k tomu aj nové e-školenie 2018 ZADARMO

4

novely zákona o odpadoch

293

zmien v zákone od roku 2016

2

zmenené vyhlášky od roku 2016

5 vyhlášok sa zmení do konca 2017

Nové odpadové pravidlá

Nové vzory tlačív a ohlásení

5 krát prečo? Prax, zmeny v zákonoch, evidencie, riešenie problémov a modelové situácie.

Týchto 5 veci môžete čakať na našom workshope, ktorý je zameraný len a len na povinnosti firiem v odpadovom hospodárstve.

Zo školenia odídete s odpoveďami na Vaše otázky a každému poskytneme dvoj mesačné konzultačné obdobie, počas ktorého Vám skontrolujeme evidencie a hlásenia a preberieme všetky Vaše doplňujúce otázky. Vaše ohlásenia tak na úrady odídu včas a v úplnom poriadku. Chceme aby ste mali z nášho školenia úžitok a pridanú hodnotu.

Čo vám prinesie náš workshop?

Dozviete sa čo sa zmenilo v zákone a vo vyhláškach a čo sa zmení do konca roka 2017. Ďalej praktické veci z odpadového hospodárstva, pozrieme sa spoločne na riešenie desiatich modelových situácií v odpadovom hospodárstve, zahráme si online test, skontrolujeme Vám Vaše evidencie a ohlásenia a prekonzultujeme všetky Vaše otázky.

Čo hovoria účastníci našich predošlých workshopov?

Celkovo hodnotím školenie za výborné. Málokedy sa človek stretne s takýmto konceptom školenia. Na školení sa človek dozvie kde má medzery a hlavne hľadá sa cesta k riešeniam problémov. Zároveň sa školenie zameriava na pochopenie logiky zákona, čo je najväčším prínosom hlavne pre začínajúcich odpadárov, resp. ľudí, ktorí sa nemôžu často venovať zložitému zákonu o odpadoch.

Peter SmieškoKia Motors Slovakia s.r.o.

Za najlepšie na školení považujem okamžitú výmenu názorov a konkrétne prípady.

Gabriela JanekováSchaeffler Skalica, spol. s r.o.

Workshop je pre mňa prínosnejší, lebo sa diskutuje o riešení skutočných problémov z praxe. Testy sú výborná vec na zistenie toho, v čom mám rezervy a treba si dôkladnejšie naštudovať. Modelové situácie sú podľa mňa najlepšia časť workshopu, výborné na správne pochopenie uplatnenia zákona v praxi.

Ing. Ľudmila TomašcováOMNIA KLF, a.s.

Školenie o odpadoch som pár krát absolvovala s p. Gallovičom, Vaše bolo diametrálne odlišné a predpokladám, že nebudem sama, ktorá Vám vyjadrí vďaku za Váš typ školenia/workshopu. Čítanie legislatívy a diskusia na 15 minút na klasickom školení neobohatí vedomosti tak, ako skúsenosti s ktorými sa trápia ostatní kolegovia, ktorí boli prítomní na vašom workshope. Skôr by som to nazvala diskusia s usmernením. Za najlepšie považujem diskusiu a prípady z praxe.

Ing. Miroslava Vicenová

Kde budú školenia prebiehať? Posledná streda v mesiaci je vždy odpadová streda.

  • 28. február - Pezinok

  • 28. marec - Pezinok

  • 25. apríl - Pezinok

  • 30. máj - Pezinok

  • 27. jún - Pezinok

Pre koho náš workshop nie je určený

Workshop nie je určený pre obce a mestá, nakoľko téma workshopov je pre firmy.

Komunálnym odpadom sa v rámci tohto školenia nevenujeme a zameriavame sa len na povinnosti firiem, ktorých je aj tak neúrekom.

Aká je cena za naše školenie - workshop?

150 € plus DPH

Zdá sa Vám cena vyššia ako u iných školiteľov? Áno, naša cena je vyššia ako majú inde. My to však robíme inak a aj chceme robiť inak. V cene získate aj naše nové e-školenie o odpadoch 2018 a aj kontrolu Vašich evidencií a ohlásení a 2 mesiace konzultácií.

Máme však aj niečo navyše. A to ZADARMO.

Zadarmo Vám poskytneme naše elektronické e-školenie o odpadoch 2018, ktoré samostatne poskytujeme za 100 € bez DPH. Ďalej od nás získate dokument: Pozor na kontroly, v ktorom rozoberáme na čo sa zameriavajú kontroly v odpadovom hospodárstve.

Navyše Vám garantujeme vrátenie peňazí, ak Vám s naším školením nepomôžeme alebo by sa Vám nepáčilo.  Stačí ak nám do dvoch týždňov od školenia napíšete, že to nesplnilo Vaše očakávania a my Vám vrátime všetky Vaše peniaze. Len tak, aj bez udania dôvodu.

A navyše nebude Vás na školení ani 50 a ani 30, ale len maximálne 10 – 12 ľudí, teda k slovu a k otázkam sa dostane každý.

Osobné stretnutie

e-školenie o odpadoch 2018

5 modelových situácií

Vzorové dokumenty

Online test so súťažou

2 mesiace konzultácií

Kontrola evidencií a hlásení

Obed

Len 10 – 12 ľudí

Páči sa Vám naše riešenie?

Tím, že chceme aby bolo školenie prínosom pre všetkých, rozhodli sme sa školenia organizovať v menších skupinkách. Aj priestory sme si objednali tak, aby bolo v skupine max 10 – 12 ľudí. Počet miest tak máme obmedzený.