3 novely zákona o odpadoch, 5 vyhlášok, 1 nové nariadenie, 99+ zmien

Toto je vizitka odpadového hospodárstva za minulý rok. A k tomu nový spôsob ohlasovania údajov za rok 2018.

Zaoberáte sa vo Vašej firme odpadmi a neviete ako ich po novom evidovať a ohlasovať na úrady? Máte obavy či realizujete všetky povinnosti firmy v odpadovom hospodárstve? Neviete čo zo zmien v zákone sa týka práve Vás?

Ak áno, tak práve pre Vás sme pripravili diskusno - workshopové školenia, na ktorých sa všetko praktické dozviete. Ak však čakáte, že to bude ďalšie z klasických školení s monológom o zákone o odpadoch, tak túto stránku rýchlo zatvorte, to u nás nenájdete.

A k tomu získate ZADARMO aj ročnú licenciu našej novej odpadovej aplikácie ELO.sk

3

novely v zákonoch za rok 2019

99+

zmien v zákonoch a vyhláškach

5

zmenených vyhlášok

1

nové nariadenie

nové odpadové pravidlá

nové ohlásenie pre rok 2018

5 krát prečo? Prax, zmeny v zákonoch, evidencie, riešenie problémov a modelové situácie.

Týchto 5 veci môžete čakať na našom workshope, ktorý je zameraný len a len na povinnosti firiem v odpadovom hospodárstve.

Zo školenia odídete s odpoveďami na Vaše otázky a každému poskytneme ročné konzultačné obdobie, počas ktorého Vám skontrolujeme evidencie a hlásenia a preberieme všetky Vaše doplňujúce otázky. Vaše ohlásenia tak na úrady odídu včas a v úplnom poriadku. Chceme aby ste mali z nášho školenia úžitok a pridanú hodnotu.

A ZADARMO získate aj ročnú licenciu našej novej odpadovej aplikácie ELO.sk.

Čo vám prinesie náš workshop?

Dozviete sa čo sa zmenilo v zákone a vo vyhláškach a čo platí od roku 2019. Názorne si ukážeme ako sa zmenila metodika evidovania a ohlasovania odpadov pre rok 2018.

Ďalej praktické veci z odpadového hospodárstva, pozrieme sa spoločne na riešenie desiatich modelových situácií v odpadovom hospodárstve, zahráme si online test, skontrolujeme Vám Vaše evidencie a ohlásenia a prekonzultujeme všetky Vaše otázky.

A ZADARMO od nás získate ročnú licenciu našej novej odpadovej aplikácie ELO.sk.

Čo hovoria účastníci našich predošlých workshopov?

Celkovo hodnotím školenie za výborné. Málokedy sa človek stretne s takýmto konceptom školenia. Na školení sa človek dozvie kde má medzery a hlavne hľadá sa cesta k riešeniam problémov. Zároveň sa školenie zameriava na pochopenie logiky zákona, čo je najväčším prínosom hlavne pre začínajúcich odpadárov, resp. ľudí, ktorí sa nemôžu často venovať zložitému zákonu o odpadoch.

Peter SmieškoKia Motors Slovakia s.r.o.

Za najlepšie na školení považujem okamžitú výmenu názorov a konkrétne prípady.

Gabriela JanekováSchaeffler Skalica, spol. s r.o.

Workshop je pre mňa prínosnejší, lebo sa diskutuje o riešení skutočných problémov z praxe. Testy sú výborná vec na zistenie toho, v čom mám rezervy a treba si dôkladnejšie naštudovať. Modelové situácie sú podľa mňa najlepšia časť workshopu, výborné na správne pochopenie uplatnenia zákona v praxi.

Ing. Ľudmila TomašcováOMNIA KLF, a.s.

Školenie o odpadoch som pár krát absolvovala s p. Gallovičom, Vaše bolo diametrálne odlišné a predpokladám, že nebudem sama, ktorá Vám vyjadrí vďaku za Váš typ školenia/workshopu. Čítanie legislatívy a diskusia na 15 minút na klasickom školení neobohatí vedomosti tak, ako skúsenosti s ktorými sa trápia ostatní kolegovia, ktorí boli prítomní na vašom workshope. Skôr by som to nazvala diskusia s usmernením. Za najlepšie považujem diskusiu a prípady z praxe.

Ing. Miroslava Vicenová

Kde budú školenia prebiehať? 

  • 22. január - Pezinok - VYPREDANÉ

  • 29. január - Banská Bystrica - VYPREDANÉ

  • 30. január - Košice - VYPREDANÉ

  • 31. január - Košice - VYPREDANÉ

  • 5. február - Žilina - VYPREDANÉ

  • 7. február - Pezinok - Ukončené

  • 12. február - Banská Bystrica - Ukončené

  • 13. február - Žilina - VYPREDANÉ

Pre koho náš workshop nie je určený

Workshop nie je určený pre obce a mestá, nakoľko téma workshopov je pre firmy.

Komunálnym odpadom sa v rámci tohto školenia nevenujeme a zameriavame sa len na povinnosti firiem, ktorých je aj tak neúrekom.

Aká je cena za naše školenie - workshop?

150 € plus DPH

V cene získate aj 1 rok konzultácii a ročnú licenciu odpadovej aplikácie ELO.sk ZADARMO. A navyše Vám skontrolujeme Vaše evidencie a ohlásenie za rok 2018.

Máme však aj niečo navyše. A to ZADARMO - aplikáciu ELO.sk

ZADARMO Vám poskytneme ročnú licenciu našej odpadovej aplikácie ELO.sk v cene 100 € bez DPH. Rok ju budete môcť využívať zadarmo, následne sa rozhodnete, či chcete pokračovať alebo nie. 

Navyše Vám garantujeme vrátenie peňazí, ak Vám s naším školením nepomôžeme alebo by sa Vám nepáčilo.  Stačí ak nám do dvoch týždňov od školenia napíšete, že to nesplnilo Vaše očakávania a my Vám vrátime všetky Vaše peniaze. Len tak, aj bez udania dôvodu.

A navyše nebude Vás na školení ani 50 a ani 30, ale len maximálne 10 – 12 ľudí, teda k slovu a k otázkam sa dostane každý.

10 modelových situácií

Ročná licencia odpadovej aplikácie ELO.sk

Osobné stretnutie

1 rok konzultácií

Online test so súťažou

Riešenie problémov

Kontrola evidencií a hlásení

Obed

Len 10 – 12 ľudí

Páči sa Vám naše riešenie?

Tím, že chceme aby bolo školenie prínosom pre všetkých, rozhodli sme sa školenia organizovať v menších skupinkách. Aj priestory sme si objednali tak, aby bolo v skupine max 10 – 12 ľudí. Počet miest tak máme obmedzený.

A k tomu pridávame ročnú licenciu odpadovej aplikácie ELO.sk ZADARMO.