Odpadový podcast

Dnes budem trošku drzý. Prečo? Chcel by som od Vás 36 minút Vášho času.

Za 36 minút sa toho dá stihnúť veľa. Ale aj oddýchnuť a zrelaxovať a možno sa aj niečo nové a hádam zaujímavé dozvedieť.

Na našom BLOGu už roky pridávame články na čítanie. Poslednú dobu aj videá. Ale je niečo aj medzi tým. Počúvanie. Počúvate podcasty? Bežne si na ne zvykli ľudia na v denníkoch ako sú SME, Aktuality, Denník N …

A s niečím podobným, ale na tému odpadov, začínam aj my. Dámy a páni, prichádza Odpadový podcast.

Podcast je taká odľahčená forma informácií a samozrejme zadarmo. Dá sa to počúvať popri robote, doma pri varení, či športovaní. Ja ich najradšej počúvam v aute a ráno, keď ešte deti spia 🙂

Odpadový podcast bude najmä o ľuďoch a odpadovom hospodárstve. Väčšinou to budú rozhovory, kedy sa budem snažiť z hostí dostať niečo z ich života, ale aj z ich práce, plánov a myšlienok. Každý mesiac pridáme 1 novú časť.

A som veľmi rád, že prvú časť môžeme otvoriť s Ivanou Maleš, z INCIENu. Dozviete sa napríklad aký je najlepší vianočný stromček z pohľadu odpadov, porozprávame sa o tom ako e-shopy výrazným spôsobom pomáhajú nárastom odpadov, či o alchýmii odpadového hospodárstva.

Nie, nie, podcasty nebudú o nejakom eko nadšení. Línia ja jasná a je to nejaký kritický pohľad a rozmýšľanie nad odpadmi ako takými a reálnej situácii človeka a firiem v našich končinách.

Budeme sa venovať aj analýzam legislatívnych návrhov, či dopadom na prax. No a ak máte nejaké fajn tipy na zaujímavú časť, či zaujímavú debatu, kľudne sa ozvite.

Nech sa páči, podcast nájdete napríklad na Spotify, alebo iných podcastových službách. Alebo si to pustite priamo na tejto web stránke.

Zanechajte nám Váš e-mial, budeme Vám posielať novinky.

Komentáre
  1. Lubica Vargova píše:

    Osviezujuci rozhovor. Netusila som, ze mame rovnaku skolu s Ivanou a nasledne pracu v OZV. INCIEN vnimam, a rozhovor to len potvrdil, ako organizaciu, ktora reflektuje realny stav OH. A to pokladam za nesmierne dolezite. Tesim sa na dalsich hosti.

  2. Hugo Repáň píše:

    Zdravím Tomáš,

    robíš dobrú robotu. Skutočne.

    Ďakujeme.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.