Webinár zadarmo: ako evidovať odpady v aplikácii ELO.sk

Hlavná sezóna odpadárov sa začala a skončí 28. februára 2023 – pozor nie 29. február, tento rok máme totiž prechodný rok. Dovtedy je potrebné dokončiť evidencie odpadov, vypracovať a zaslať ročné hlásenie na Okresný úrad.

Ako na to? Čo všetko sa za rok zmenilo a čo sa ešte zmení? Pripravili sme pre Vás 3 webináre zadarmo o tom ako to urobiť čo najlepšie, na čo si dať pozor a ako pri tom môžete využiť našu odpadovú aplikáciu ELO.sk.

Program bude nasledovný:

 1. Pondelok 5.2.2024 o 9:00 – Ako vytvoriť evidenciu, hlásenie, ako si pri tom pomôcť funkciami dvojzáznam a automat a ako jednoducho využiť pre prácu funkciu Import. Všetko zamerané na držiteľa odpadov, najmä firmy a obce. Ukážeme si aj novinku v aplikácii na čo používať finálne kódy nakladania a ako sa to robí.
 2. Štvrtok 15.2.2024 o 9:00 – Funkcie špeci pre obce, ako vypočítať mieru triedenia komunálnych odpadov a ako Vám to sama a priebežne počíta naša aplikácia ELO.sk. Ukážeme si novinky v aplikácii ako sú Ročný výkaz o KO, či generovanie nového tlačového výstupu o miere triedenia KO. Pozrieme sa aj na evidovanie odpadov na zbernom dvore.
 3. Piatok 16.2.2024 o 9:00 – Ako importovať údaje z váhového systému, vážne lístky, prevádzkový denník, ako môže pomôcť odberateľ odpadu svojmu zákazníkovi a vytvoriť hlásenie, či využitie štatistík v praxi. Teda všetko z pohľadu profi firmy na zber, či spracovanie odpadov.

Toto budeme riešiť na daných webinároch. Vždy tak na max 1 hodinku aby toho nebolo veľa, resp. podľa Vašich otázok. Ak sa chcete zúčastniť na webinári, prihlásiť sa môžete tu.

Ak sa Vám nechce čakať, pozrite si videá v aplikácii ELO.sk, prípadne fintu ako vytvoriť Ohlásenie za 5 minút.

Zanechajte nám Váš e-mial, budeme Vám posielať novinky.

Komentáre
 1. Jana píše:

  Ďakujem.
  Jana

 2. Daša píše:

  Dobrý deň, prosím vás ..oznámenia o zbere a výkupe odpadu, treba potvrdené vrátiť naspäť firmám, ďakujem

 3. Alena píše:

  Ďakujem veľmi pekne.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.