Nové e-školenie o odpadoch 2021

Fuu dva mesiace sú za nami. 2 mesiace natáčanie videí, príprava materiálov, štúdium zmien v zákone, vyhláškach. A stačilo. e-školenie 2021 je hotové a je pripravené aj pre Vás.

E-školenie je celé nové a je zároveň aj iné. Rozhodli sme sa ísť viac do hĺbky a hlavne rozpracovať podrobnejšie niektoré tém.

Zároveň sme chceli priniesť aj zaujímavé príspevky a skúseností z praxe.

Pozrieť si môžete napríklad analýzu odpadového hospodárstva v 1 obci a 1 firme. Či obec Makov alebo spoločnosť reklama Bartoš s.r.o. mali veľký kus odvahy, nakoľko boli ochotní svoje odpadové hospodárstvo ukázať na video. Za to im veľmi pekne ďakujem.

Naučíte sa poznávať plasty podľa vône/smradu ich horenia a hmatu.

Dozviete sa nové informácie o ISOHu. Ukážeme Vám ako to v ňom vyzerá po prihlásení do systému a čo sa v ňom už dá robiť aj teraz.

Pozrieme sa na opätovné zmeny v evidovaní odpadov a aj na to, ako sa zmenilo ročné ohlásenie.

A mám veľkú radosť, že sa nám podarilo rozpracovať 3 veľké témy odpadového hospodárstva, 3 veľké reformy. Tešiť sa môžete na debaty v oblastiach:

  • zákaz skládkovania neupravených odpadov
  • BIO odpady
  • množstvový zber

Tieto 3 oblasti nám čo chvíľku zmenia odpadové hospodárstvo na Slovensku. Ide to však strašne pomaly a informácie z Ministerstva idú ako z chlpatej deky.

Tak sme sa rozhodli do toho pustiť my. Zavolali sme si odborníkov v daných oblastiach a natočili sme s nimi rozhovory. Pýtali sme sa ich na strašne veľa vecí a strašne veľa vecí sme sa pri tom dozvedeli.

Ak Vás to zaujíma, pozrite si podrobné informácie. Aj podrobný prehľad koho sme spovedali a o čom sme sa bavili.

Nech sa páči, naše nové e-školenie o odpadoch 2021 nájdete tu.

Zanechajte nám Váš e-mial, budeme Vám posielať novinky.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.